Kamieńsk. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Burmistrz i policja alarmują - Uwaga na włamania i kradzieże! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 16 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Burmistrz i policja alarmują - Uwaga na włamania i kradzieże!
Data dodania: 2018-03-13 12:59:12
Burmistrz i policja alarmują - Uwaga na włamania i kradzieże!
Burmistrz i policja alarmują - Uwaga na włamania i kradzieże! Burmistrz i policja alarmują - Uwaga na włamania i kradzieże!
Źródło zdjęcia: facebook Koźniewice, facebook Spotted: Rozprza
Od jakiegoś czasu na facebooku pojawiały się ostrzeżenia od mieszkańców o tym, ze pojawili sie tajemniczy ludzie z ciemną karnacją, obserwujący domy i gospodarstwa.

Nie trzeba było długo czekać na efekty tej inwigilacji. Doszło do przypadków włamań i kradzieży.
Sprawa okazała się poważna i Burmistrz wraz z Komendantem Policji postanowili wydać ogłoszenie do mieszkańców, tekst poniżej.
.

"Komendant komisariatu Policji w Kamieńsku i Burmistrz Kamieńska informują, że na terenie gminy Kamieńsk doszło do przypadków włamania do budynków mieszkalnych, gdzie następnie sprawcy dokonali kradzieży biżuterii i pieniędzy.

Mając powyższe na uwadze, prosimy o dokonanie właściwego zabezpieczenia technicznego budynków mieszkalnych, a także zwrócenie szczególnej uwagi na obce pojazdy i osoby zachowujące się w sposób podejrzany (np. obserwacja posesji, parkowanie w rejonie duktów lesnych, dróg dojazdowych do posesji oraz pojazdy i osoby nieznane dla mieszkańców).

W przypadku zaobserwowania takich sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny:
- Komisariat Policji w Kamieńsku tel. 44 681 65 10,
- Numer alarmowy 112 lub 997

Podpisano Burmistrz Kamieńska Bogdan Pawłowski oraz Komendant komisariatu Policji w Kamieńsku podinspektor Włodzimierz Bareła."


Miejmy nadzieję, że sprawcy wkrótce zostaną ujęci. Prosimy o udostępnianie na Facebooku.

GW

źródło: facebook Koźniewice, facebook Spotted: Rozprza
Tagi: złodzieje, włamywacze, Gmina Kamieńsk, Rozprza, Niechcice, Wola Niechcicka, Burmistrz, Komendant Policji, ogłoszenie, ostrzeżenie
pokoje Gora Kamiensk*}
go to top