Kamieńsk. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Podaruj 1% swojego podatku dla mnie zamiast dać do dyspozycji Urzędu Skarbowego - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 16 września 2019
Wybierz miasto na mapie
Podaruj 1% swojego podatku dla mnie zamiast dać do dyspozycji Urzędu Skarbowego
Data dodania: 2019-01-15 19:05:13
Podaruj 1% swojego podatku dla mnie zamiast dać do dyspozycji Urzędu Skarbowego
Źródło zdjęcia: pixabay
Pomoc dla Dariusza Bazana.

,, Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia (postępujący zanik mięśni kończyn dolnych z bardzo mocnym rozszerzaniem się na górną część ciała). Posiadam znaczny stopień niepełnosprawności z ogólnego stanu zdrowia. Z każdą chwilą dolegliwość pogłębia się i coraz trudniej jest mi poruszać się samodzielnie. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Do tej pory jakoś dawałem radę i nadal muszę radzić sobie, mimo iż jestem na wózku, ale moja choroba jest postępująca i mięśnie coraz bardziej odmawiają posłuszeństwa, więc poruszanie jest dla mnie coraz bardziej uciążliwe.

Z tego powodu mam zwiększone wydatki na rehabilitację i staram się sukcesywnie dostosowywać mieszkanie do mojej niepełnosprawności (likwidacja barier architektonicznych) abym mógł w miarę normalnie i bezpiecznie żyć i funkcjonować. Potrzebuję też funduszy na utrzymanie i konserwację zamontowanej w mieszkaniu windy gdyż mieszkam na I piętrze.
. Niestety nie mam wystarczającej kwoty pieniędzy.

W związku z powyższym szukam ludzi wrażliwych na cudze problemy i chętnych do udzielenia mi pomocy. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za każdą pomoc jak też przekazane środki na mój cel. Każda kwota ma dla mnie ogromne znaczenie za którą już teraz bardzo dziękuję. Podaruj 1% swojego podatku dla mnie zamiast dać do dyspozycji Urzędu Skarbowego: "

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 37,
38), należy wpisać:

Numer KRS: 0000037904 a w sekcji Informacje uzupełniające pole „Cel szczegółowy 1%” koniecznie należy wpisać: 8225 Bazan Dariusz dokładnie w takiej kolejności i formacie (Nie używać znaków interpunkcyjnych. Bez tego opisu pieniądze trafią bezpośrednio do fundacji a nie dla konkretnej osoby).

Aby przekazać 1 procent podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym w odpowiednim polu jego kwotę, numer wpisu do KRS organizacji pożytku publicznego oraz obowiązkowo pole informacje uzupełniające pole „Cel szczegółowy 1%”. Samym przelewem zajmie się urząd skarbowy. Przez cały rok można wpłacać na konto: Subkonto w Fundacji „Zdążyć z pomocą”

Alior Bank S.A. Numer konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Koniecznie z dopiskiem: 8225 Bazan Dariusz – Darowizna na pomoc i ochronę
zdrowia (kolejność i format wpisywania opisu jest bardzo istotny gdyż bez tego
opisu pieniądze trafią bezpośrednio do fundacji a nie dla konkretnej osoby).

Adres i dane fundacji: Fundacja „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
tel. 22 486 96 99 wew. 5, 6 lub 8, faks 22 448 71 77

Źródło: fundacja-sloneczko.pl

AK
Tagi: fundacja, podatek, pomoc, niepełnosprawni, zanik, mięśni
Najczęściej czytane
pokoje Gora Kamiensk*}
go to top